O mně

Od roku 2000 se intenzivně zajímám a soustavně vzdělávám formou kurzů, přednášek a vlastním studiem odborné literatury i zveřejňovaných výzkumných prací o skutečně PŘIROZENOU STRAVU a konzultační činností tříbím to nejpraktičtější pro své klienty.

Od samého začátku se mi dařilo odlišovat prospěšné informace od zavádějících a nechat se inspirovat případnými novinkami v oboru, i když základní osu harmonické stravy jsem už nikdy neopustil.

Především poslední léta se vynořila celá řada nových, DOMNĚLE ZDRAVÝCH stravovacích principů. Ale čas u vědomých konzumentů skrze vlastní pocity i zdravotní stav po několika měsících či letech jasně ukáže, kudy vede cesta ke zdravému životnímu stylu, ke ZDRAVÍ a HARMONII TĚLESNÉ i DUŠEVNÍ.

Při našem osobním setkání vás budu INSPIROVAT k postupným stravovacím ZMĚNÁM, které vás dovedou k přirozenému nastolení nových zásad při volbě vašeho jídelníčku, založeného především na tepelně upravené stravě, skládající se z vhodných obilovin, našemu pásmu a prostředí příslušných zelenin a ovoce (i v syrové podobě, ale v přiměřeném množství) a správně připraveným luštěninám a mnoha dalším doplňkovým potravinám, které vám zpestří skutečně ZDRAVÝ JÍDELNÍČEK, bez nadbytku zatěžující syrové stravy, lepku, mléčných produktů a další rafinované stravy.

Ani téma masa nebude tabu, i když já sám ho nekonzumuji. Ale i maso lze zařadit, v přiměřeném množství, do vyváženého jídelníčku.

Proniknete do jasných pravidel principů energií JIN a JANG, jak ve stravě, tak i v každodenním životě, naučíte se ctít své tělo díky pochopení BIORYTMŮ vašich orgánů i časové posloupnosti organizace příjmu stravovacích vstupů v průběhu dne.

Tato pravidla budou na váš organismus působit především PREVENTIVNĚ, ale pokud už řešíte nějaký ZDRAVOTNÍ PROBLÉM, je skoro jisté, že dojde k jeho VYLÉČENÍ, protože vaše tělo si velmi rychle nastaví samočistící a samoléčicí ozdravné mechanismy, pokud mu vytvoříte pro tuto energii podmínky.

Pročištěná, JASNÁ MYSL, díky zařazovaným změnám a jejich pozitivnímu vlivu na váš úsudek, vám pak sama předloží možnost voleb, které budete cítit jako pro váš zdravý život nejvhodnější.

Těším se na vás.

Roman Kukla

Roman